Anglostrefa.eu

Ewelina Frontczak, lektor

Ewelina Frontczak, lektor

Nazywam się Ewelina Frontczak i w Anglostrefie pełnię rolę lektora oraz Opiekuna Metody Savvy Ed.

Jako dziecko w wieku szkolnym długo przekonywałam się do języka angielskiego. Nie trafiałam na nauczycieli, którzy potrafiliby wytłumaczyć mi o co tak naprawdę chodzi i po co mi to? Jednak nadszedł ten czas, gdy jeden z uczących mnie lektorów wskazał mi drogę ku zrozumieniu, że nauka języka to nie tylko ćwiczenia, formułki i słówka do wkucia. Okazało się, że językiem mogę się bawić, poznawać kulturę krajów anglojęzycznych a także możliwość przeczytania książek
w języku innym niż polski.

To samo przekazuję swoim uczniom. Że język nie musi być nudny, że nie wszystko kręci się wokół gramatyki i słówek. Poprzez zabawę, piosenki, wspólne czytanie tekstów uczymy się i miło spędzamy czas na zajęciach. Widząc ich zadowolone buzie chcę się dalej rozwijać i uczyć, by móc w dalszym ciągu wskazywać im drogę ku zrozumieniu po co im jest język angielski.

Prywatnie, jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców, w wolnych chwilach czytam książki, spaceruję i szukam nowych nurtów muzycznych, które pozwolą mi na utrzymanie pozytywnych wibracji.

facebook
instagram
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez AngloStrefa Szkoła J. Obcych (@anglostrefa_arleta_matysiak)